AKTUALNOŚCI

Informacja

>> <<

Praca firmy w dniu 21.06.2019 r.

>> <<

W tym roku do współpracy z FIMTEC-POLSKA dołączył kolejny Partner - firma ALIPLAST z Lublina

ALIPLAST to znana i ceniona marka, zajmująca się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją profili aluminiowych. Od początku swojej działalności ALIPLAST stawiał na ekspansywny rozwój, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości oferowanego produktu oraz opracowywaniu nowych rozwiązań w systemach profili aluminiowych.

W showroomie Aliplastu mogą Państwo zobaczyć następujące maszyny FOM Industrie oferowane przez FIMTEC POLSKA:

- 4 osiowe, precyzyjne centrum obróbcze DALI 70,

- przemysłową piłę dwugłowicową KEOPE E5,

- zagniatarkę do naroży VECTRA 150S,

- frezarkę do słupka MISTRAL 26,

- kopiarko-frezarkę MATISSE,

- piłę jednogłowicową SIKA PLUS wraz z elektronicznie sterowanym stołem rolkowym ASSOMAK BRAIN oraz stołem załadunkowym PORTER,

- DIGIBAR- elektroniczny przyrząd pomiaru długości listew

- odciąg wiórów iV3.

Powyższy zestaw maszyn został uruchomiony, a następnie wysterowany w połączeniu  z oprogramowaniem UNILINK I ORGADATA (piła KEOPE i centrum obróbcze DALI). Zespół techników z działu Fimtec-Aluminium wykonał całą pracę, aż do wdrożenia maszyn w przeciągu tygodnia czasu, dzięki pełnej i profesjonalnej współpracy ze strony działu technicznego Aliplast.

Fimtec-Polska, sprzedając produkty FOM, jest firmą tzw drugiego lub trzeciego wyboru. Najwyższa jakość i przemysłowa budowa maszyn doceniane są przez klientów posiadających już doświadczenie z popularnymi markami, kupowanymi zwykle jako pierwsze rozwiązania techniczne.  Dodatkowo dochodzi oczekiwanie klienta co do wysokiego poziomu obsługi serwisowej, która w Fimtecu realizowana jest przez osobny dział techniczny, przygotowany i szkolony do obsługi wymagającego segmentu maszyn do obróbki stolarki aluminiowej. Co za tym idzie, właściciele wielu doświadczonych i zaawansowanych technicznie zakładów produkcyjnych wybierają produkty z palety maszyn FOM, mając na uwadze profesjonalną obsługę techniczną z Fimtec-Polska. Zwykle wynika to z chęci poprawienia jakości obsługi, z której z różnych przyczyn firmy nie były dotąd zadowolone. Fimtec-Polska jest więc odpowiedzią dla doświadczonych właścicieli zakładów produkcyjnych, oczekujących zarówno stabilnych, sprawdzonych rozwiązań jak i również skutecznej opieki posprzedażowej i serwisowej.

Współpraca pomiędzy Fimtec i Aliplast jest więc naturalną konsekwencją wzajemnego odnajdywania się  na rynku Partnerów zarówno wiarygodnych jak i nowoczesnych. Efekty tej współpracy to wysokiej jakości, komplementarna oferta dla najlepszych zakładów w Polsce.

>> <<

X Kongres Stolarki Polskiej

Pod koniec zeszłego tygodnia w hotelu Warszawianka w Jachrance odbył się X Kongres Stolarki Polskiej, gdzie Patronem Głównym wydarzenia był Fimtec-Polska.

Kongres jak co roku gromadzi m.in. właścicieli i przedstawicieli kadry zarządzającej firm z sektora stolarki budowlanej -  jest to miejsce spotkań i dyskusji, które pozwala na wyznaczenie dalszych kierunków jego rozwoju.

 

Uczestnicy tegorocznej edycji brali udział w III blokach tematycznych.

I. Przemysł 4.0 w branży stolarki budowlanej

II. „Stolarka SMART – przyszłość branży. Trendy światowe, producent – punkty handlowe, montaż"

II. "Jak sprzedawać więcej i drożej, gdy Twoim handlowcem staje się SMARTfon?"

 

Podczas paneli prezentowane były różne aspekty związane z kreowaniem produktów przyszłości, prowadzeniem efektywnych działań sprzedażowych, czy tak jak w przypadku Przemysłu 4.0 transformacji cyfrowej zachodzącej w całej światowej gospodarce.

 

Wieczorem, pierwszego dnia Kongresu, odbyła się uroczysta Gala, podczas której wręczone zostały branżowe wyróżnienia. Fimtec-Polska otrzymał Certyfikat stanowiący rekomendację firmy przez Związek POiD oraz statuetkę w ramach podziękowań za dotychczasowe wsparcie.

 

>> <<

FIMTEC-POLSKA Partnerem Głównym X Kongresu Stolarki Polskiej

Miło nam poinformować, że FIMTEC-POLSKA jest Partnerem Głównym X Kongresu Stolarki Polskiej!

W dniach 23-24 maja br. w Jachrance odbędzie się odbędzie się Kongres Stolarki Polskiej, organizowany przez Związek Polskie Okna i Drzwi.
Jest to prestiżowe wydarzenie, na którym zapadają decyzję odnośnie przyszłości branży stolarki budowlanej, miejsce spotkań i dyskusji

przedstawicieli najważniejszych firm z branży a także idealna okazja do wymiany doświadczeń.


Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia!

>> <<