AKTUALNOŚCI

FIMTEC-POLSKA Partnerem Głównym X Kongresu Stolarki Polskiej

Miło nam poinformować, że FIMTEC-POLSKA jest Partnerem Głównym X Kongresu Stolarki Polskiej!

W dniach 23-24 maja br. w Jachrance odbędzie się odbędzie się Kongres Stolarki Polskiej, organizowany przez Związek Polskie Okna i Drzwi.
Jest to prestiżowe wydarzenie, na którym zapadają decyzję odnośnie przyszłości branży stolarki budowlanej, miejsce spotkań i dyskusji

przedstawicieli najważniejszych firm z branży a także idealna okazja do wymiany doświadczeń.


Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia!

>> <<

Nominowani do Godła "Teraz Polska"

Dotychczasowe działania Fimtec-Polska związane z rozwojem technologii, zostały po raz kolejny docenione przez niezależny panel ekspertów.

Wczoraj Fimtec wziął udział w Wystawie Nominowanych do Godła Teraz Polska”. Była to świetna okazja aby przekonać się, jak wielki jest potencjał polskiego biznesu i jak dobre jakościowo produkty powstają na naszym rynku.

Przykładem tego jest zagniatarka DCM1, do łączenia naroży aluminiowych, nagrodzona złotym medalem targów Budma/WinDoor-Tech 2019.
DCM1 została wymyślona i skonstruowana od podstaw przez inżynierów Fimtec-Polska, a zainteresowanie tą technologią jest nie tylko na rynku polskim, ale i światowym.

Cieszymy się, że nasze rozwiązania są doceniane. Jest to utwierdzenie nas w przekonaniu, że rozwój tej technologii był nie tylko właściwy, ale i potrzebny.

>> <<

Spotkanie klubu Forum 100

Dziś mogliście nas znaleźć w Warszawie, gdzie odbyło się XXII spotkanie klubu Forum 100 - przedstawicieli branży stolarki otworowej.

Było merytorycznie i ciekawie. Wiodącym tematem były megatrendy i ich wpływ na branżę okienno-drzwiową, a także informacje o bieżącej sytuacji na rynku.

W trakcie wystąpień oraz nieoficjalnych spotkań uczestnicy wymieniali się opiniami, informacjami i doświadczeniami istotnymi dla rozwoju całej branży.

Nie mogło zabraknąć nas - Fimtec Polska, Partnera strategicznego Forum 100.


>> <<

XXII spotkanie klubu biznesowego Forum 100

Pałac Lubomirskich w Warszawie - miejsce, gdzie 10.04.2019r. odbędzie się XXII spotkanie klubu biznesowego Forum 100.

Mamy przyjemność poinformować, iż Partnerem Strategicznym wiosennej edycji Forum 100 jest FIMTEC-POLSKA 😁
Do zobaczenia wkrótce!


>> <<

VIDOK sp. z o. o. z ponad 25-letnim, cenionym na całym świecie, doświadczeniem znów zainwestowała z FIMTEC-POLSKA. W obecnym czasie uruchamiana jest w pełni cyfrowa zagniatarka do naroży DCM1!

VIDOK sp. z o. o. z ponad 25-letnim, cenionym na całym świecie, doświadczeniem znów zainwestowała z FIMTEC-POLSKA.

W obecnym czasie uruchamiana jest w pełni cyfrowa zagniatarka do naroży DCM1!

Jest to odpowiedź na rosnące potrzeby technologiczne i dynamiczny rozwój produktów oferowanych przez spółkę spod Rzeszowa.

Maszyna pracować będzie w następujących systemach: Yawal, Aluprof, Cortizo, Blyweert.

>> <<