Historia

Fimtec-Polska z siedzibą w Wysogotowie jest od 1997 roku dostawcą maszyn i urządzeń do produkcji stolarki okiennej z PCV i aluminium. Przez pierwsze lata istnienia, Fimtec-Polska był wyłącznym przedstawicielem firm STB - GRAF, KMW i BJM. Po przeprowadzonej kilka lat temu reorganizaji i połączeniu się w jedno przedsiębiorstowo firm STB i GRAF, obecnie naszym strategicznym partnerem jest firma GRAF Synergy oraz - od 2017 r. - FOM Industrie.  Od samego początku współpracujemy z producentami maszyn uzupełniających proces produkcyjny takimi jak Graule, Gevo, Buerck&Lang, Delta, GK Produkt.

Do wszystkich maszyn,  produkowanych przez w/w firmy oferujemy ciągły serwis i utrzymanie dostępu do części zamiennych i zużywalnych, zapewniając naszym Klientom bezpieczeństwo i komfort pracy.

Misja

Strategią naszej firmy jest dostarczanie producentom stolarki otworowej, maszyn spełniających wysokie, wysublimowane oczekiwania techniczne i technologiczne. Fimtec wybiera z palety produktów swoich dostawców i oferuje wyłącznie te modele maszyn, które zapewniają ich użytkownikom przemysłową wydajność produkcyjną, zachowując przy tym swoje wysokie walory techniczne przez wiele lat.